Výstavba domů - realizace staveb

Realizace staveb společně s dodávkami stavebních prací tvoří hlavní náplň naší činnosti. Za dobu působnosti společnosti DISTAV CZ stavební, s. r. o. bylo realizováno mnoho projektů od těch nejjednodušších drobných oprav až po velké průmyslové stavby. Naší velkou výhodou je schopnost uspokojit zákazníky z mnoha zcela odlišných odvětví s odlišnými požadavky. Nesoustředíme se pouze na jeden specifický okruh zakázek, ale řešíme individuální projekty dle přání každého investora. Ukázky některých realizovaných staveb si můžete prohlédnout v sekci reference.

Stavby na klíč

Stavba na klíč je pro mnoho zákazníků tou nejideálnější volbou, neboť nabízí při realizaci stavby komunikaci pouze s jedním dodavatelem, který zaštítí veškeré stavební a dodavatelské práce nutné pro celkovou výstavbu domu.

Výhody stavby na klíč:

  • úspora času
  • úspora peněz
  • jednání s jednou firmou

Po mnohaletých zkušenostech v oboru výstavby domů na klíč si dovolujeme tvrdit že Vám můžeme nabídnout perfektní, rychlé a kvalitní služby. Zajistíme výstavbu Vašeho domu od prvního kopnutí základů až po Vaše nastěhování.

 

 

Občanské stavby

Jsou všechny objekty, které mají sloužit široké veřejnosti. Jedná se o nemocnice, školy, obchody, kulturní a sportovní zařízení a podobně. Škola v BýnovciJakýkoliv z těchto objektů jsme schopni postavit, opravit nebo naprojektovat. Výstavba občanských staveb se řadí k nejnáročnějším a vyžaduje profesionální přístup a zpracování. Často je třeba řešit stavbu komplexně s ohledem na okolní podmínky, přírodu a samozřejmě přísná ekonomická hlediska, která jsou v těchto případech vždy na prvních místech důležitosti.

Společnost DISTAV CZ stavební, s.r.o. má s realizacemi takovýchto velkých a náročných zakázek bohaté zkušenosti a je odborně připravena je zajistit v plném rozsahu.

Průmyslové stavby

Zajišťujeme i kompletní výstavbu průmyslových staveb, jako jsou různé tovární haly, čerpací stanice, skladovací prostory a jiné. Zajistíme vše potřebné od projektu, subdodávek až po konečnou celkovou realizaci stavby.

Inženýrské sítě

Ke každé stavbě je potřeba zajistit adekvátní napojení na kanalizaci, vodu a plyn. Zajistíme vše potřebné od vykopání až po položení rozvodů a napojení na okolní přípojné body.

 

Created by Studio Adler © 1998-2024 DISTAV CZ stavební, s.r.o.
Tel.: +420-602 326 296 | e-mail: info@distav.cz