Nabízíme výstavbu rodinných domů, průmyslových staveb, ale i občanských staveb, jako jsou nemocnice, školy apod.

Zrekonstruujeme Váš dům, byt či jinou stavbu. Zajistíme i bourací práce a likvidaci sutin a odpadů.

Zajistíme citlivou rekonstrukci historických památek od kostelů až po hrady a zámky, včetně renovace dveří, oken, kování a podlah.

Zapůjčíme Vám stavební stroje včetně odborné obsluhy pro Vaši stavbu.

Naši špičkoví kováři ručně vykovají mříž, zámek, zábradlí nebo jakýkoliv jiný kovaný výrobek.

Certifikáty ISO

Od dubna 2004 je společnost DISTAV CZ stavební, s.r.o. držitelem certifikátu řízení jakosti ČSN EN ISO 9001:2001 a od října 2011 držitelem certifikátu ČSN EN ISO 14001:2005 a ČSN OHSAS 18001:2008.

Stavební firma DISTAV CZ stavební, s.r.o.

Společnost DISTAV CZ stavební, s.r.o. byla založena v únoru 2003 jako společnost s ručením omezeným. Navázala tak na rozvíjející se činnost firmy Truhlářství - Tesařství Milan Solnička, která na trhu působí již od roku 1992.

Doménou společnosti DISTAV CZ stavební, s.r.o. je provádění staveb, jejich změn a odstraňování v plném rozsahu. Jsme schopni zrealizovat stavbu od základů až po střechu na klíč, a nad to ještě dodat některá vnitřní zařízení a vybavení na míru. Zejména nábytek a truhlářské výrobky, vybavení kuchyní včetně spotřebičů, schodiště, podlahy kovářské výrobky atd. Samozřejmostí jsou venkovní úpravy a veškeré dokončovací stavební práce. Základem je vždy projektová dokumentace, kterou jsme v případě potřeby schopni zajistit.

Našimi zákazníky jsou jak soukromé osoby, tak i firmy a společnosti, případně veřejné instituce. Zabýváme se výstavbou a rekonstrukcemi staveb všeho druhu. Realizovali jsme bezpočet novostaveb či rekonstrukcí rodinných domů, stejně tak bytových domů, ale i průmyslových staveb nebo staveb sakrálních (detaily naleznete v sekci reference). Nejvíce realizací bylo uskutečněno v severních Čechách a Středočeském kraji. Mezi naše dlouholeté odběratele patří např. Česká pošta nebo město Libušín.

Zajímavé a cenné zkušenosti z oblasti umění společnost získala např. při realizaci zakázky pro Státní operu Praha (výroba divadelních dekorací) či při instalaci expozice středověkého umění v Anežském klášteře v Praze.

Záměrem společnosti DISTAV CZ stavební,s.r.o. je poskytovat služby a produkt v oblasti stavebnictví takovým způsobem,aby byly optimálně uspokojeny potřeby a požadavky stávajících i budoucích zákazníků na shodu, spolehlivost, bezpečnost, dále na kvalitu, ceny, termíny dodání, na rozsah služeb, záručního i pozáručního servisu a v neposlední řadě na minimalizaci dopadů činnosti společnosti na životní prostředí a eliminaci rizik BOZP.

Naším cílem je vždy spokojený zákazník.


Created by Studio Adler © 1998-2024 DISTAV CZ stavební, s.r.o.
Tel.: +420-602 326 296 | e-mail: info@distav.cz